Protože na každém detailu záleží

Každé mikro rozhodnutí je učiněno záměrně. Ať už se jedná o papír, inkoust nebo rám, při výběru našich materiálů vždy upřednostňujeme vzhled, kvalitu a životnost.

Od každodenních drobných fotografií po profesionální domácí galerie – materiály použité ve všech našich produktech dbají na uchování smysluplných okamžiků vašeho života.

Papír

Usilujeme o trvalost vašich fotografií. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli používat pouze ten nejlepší papír, který je dostupný na trhu.

Dva typy papíru, které používáme, Satin a Pearl, jsou časově testovány a zaručují, že vaše fotografie budou vypadat krásně a kvalitně i po mnoha letech.

Tyto typy papíru jsou také velmi univerzální díky svému pololesklému povrchu. Jedinečný povrch umožňuje volbu skleněných rámů, protože neodrážejí ostré paprsky světla.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Inkoust a technologie

V HDFoto používáme jedinečnou metodu inkoustového tisku, která pomocí 9 inkoustů vytváří neuvěřitelné rozlišení a věrnost výsledku.

Naše tiskárny EPSON jsou certifikovány společností Pantone, což zajišťuje konzistenci a přesnost barev.

Každý tisk je pečlivě kontrolován z hlediska kvality profesionálním tiskovým specialistou.

Pravidelně konzultujeme se svými zákazníky, abychom provedli drobné vizuální úpravy a zajistili, že všechny fotografie budou splňovat očekávání.

Rámy

Stejně jako pouzdro, které chrání váš telefon, tak i vysoce kvalitní rámeček je důležitou součástí pro zachování vašeho tisku, třeba i pro další generace.

Na rozdíl od většiny rámů nabízených na trhu z levných a nekvalitních materiálů, jako je plast nebo dřevovláknitá deska o střední hustotě, nabízíme pouze ty nejkvalitnější hliníkové rámy ze 100% hliníku, například v našich produktech, jako jsou „Fotografie v hliníkových rámech“ nebo „Domácí galerie“.

Naše hliníkové rámy pocházejí od přední německé značky rámů Nielsen. Díky své vysoké odolnosti se tyto rámy používají pro archivní účely v muzeích a galeriích po celém světě.

Tyto kovové rámečky jsou odolné vůči poškrábání, jsou pevné a nekorodující, což znamená, že vám výtisky vydrží mnohem déle.